O nás

VZPOMÍNKA NA BRITA (hovawart)

Už je to dávno , když si můj děda pořídil Britta , hovawarta ♥ .Po celou dobu co tu s námi trávil čas, mě neustále ochraňovala , měl mě za své mládě .Prožil s námi krásný , dlouhý ,plný radostí žiivot . Byl to pan pes ♥. Hlídač jak se patří ,ale zároveň dobrák se vším všudy . Ani mouše by neublížil . Byl to veliký člen rodiny .Jelikož byl čistokrevný , děda s ním byl asi na 2x výstavách ,kde měl slušné umístění :) . Byl to hovawart jak má být . Prostě náš "moula" .Dokázal se všemu přispůsobit a to na něm každý obdivoval . Opravdu pes s velkým P . Bohužel v roce 2010 nám navždy odešel náš milovaný přítel z důvodu rakoviny :( R.I.P. A tak náš opustil ♥ V našich srdích zůstaneš navždy ! ♥
 

Vzpomínka na Brita (labrador x dalmatin)

Po tom co nám zemřel Britt ,jsme si jeli do nedaleké vesnice pro štěňátko (labrador x dalmatin) .Jelikož bylo v náší chalupě zvykem , byl tu vždy pes (pohlaví) a mi v tom neudělali zmenu a přivezli jsme si opět Brita ♥ .Byl hodný , mírumilovný a věrný.Uběhli 4 roky a my o něj přišli :( R.I.P.Byl to pro nás šok ,ale nic jsme s tímnemohli udělat :(  Byla to tak :( ♥  Brit v nášich srdcích zůstane  navěky a rádi na nej vzpomínáme . 


 

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.